Nazwa pracodawcy:
Fundacja Mam Marzenie

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8979394pra

Miejsce pracy:
Polska, Kielce
województwo: świętokrzyskie

Wolontariusz

Opis stanowiska Opis stanowiska

Co daje wolontariat?

  • Uczestnictwo w ciekawych i ambitnych projektach

  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej, gdyż nauczysz się m.in. komunikacji interpersonalnej, pozyskiwania sponsorów, rozwiązywania problemów, zarządzania zadaniami i sobą w czasie

  • Naukę pracy w zespole

  • Satysfakcję ze spełniania marzeń

  • Rozwój nowych talentów i umiejętności

  • Tworzymy grupę pozytywnie zakręconych ludzi, którzy wierzą w szczęśliwe zakończenia, rycerzy na białych rumakach, w latające dywany, Dżina z Alladyna i magię! Tworzymy EKIPĘ MARZEŃ!

Wymagania Wymagania

Jeśli jesteś osobą:

  • Energiczną

  • Ambitną i kreatywną

  • Komunikatywną i otwartą na nowe znajomości

  • Lubisz spędzać czas z dziećmi

  • Wierzysz w moc spełnionego marzenia

Fundacja Mam Marzenie czeka na Ciebie!