Nazwa pracodawcy:
Pomysłowi Księgowi

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8979658pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Księgowa / Księgowy

Opis stanowiska Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem i regularnie powiększającą się bazą naszych klientów, do naszego zespołu w Warszawie (śródmieście) poszukujemy osoby na stanowisko "samodzielna księgowa / samodzielny księgowy", realizującej swoje zadania stacjonarnie. Współpraca odbywa się poprzez umowę o prace, umowę zlecenia lub kontrakt B2B. Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • samodzielne prowadzenie księgowości klientów (wyłącznie księgi rachunkowe);

  • sporządzanie deklaracji podatkowych i prowadzenie dokumentacji podatkowej (CIT, VAT);

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz bilansów okresowych.

Wymagania Wymagania

  • minimum trzyletnie (3 !) doświadczenie w księgowości w biurze rachunkowym - wymóg konieczny;

  • znajomość oprogramowania Enova - wymóg konieczny;

  • biegła znajomość zasad rachunkowych i przepisów prawa podatkowego;

  • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych i samodzielnym rozliczaniu podmiotów.

Oferujemy Oferujemy

  • współpraca w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenia lub kontrakt B2B;

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności, efektywności (od 7 tyś. do 12 tys. brutto);

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się biurze rachunkowym;

  • rozwój zawodowy w oparciu o profesjonalny system szkoleń;

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy.