Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8979661pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź

Fotograf produktowy

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Robienie zdjęć odzieży i akcesoriów,

  • Dostosowywanie ustawień aparatu do warunków,

  • Obróbka zdjęć: poprawa kolorów, retusz, wycinanie na białe tło,

  • Współpraca z modelami, wybór kadrów i perspektyw do zdjęć akcesoriów,

  • Organizowanie zdjęć w systemie,

  • Koordynacja zadań i zarządzanie priorytetami,

  • Tworzenie filmów produktowych.

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie w robieniu zdjęć produktów,

  • Wiedza o oświetleniu i obsłudze sprzętu fotograficznego,

  • Umiejętność ustawiania aparatu,

  • Samodzielność i organizacja czasu pracy.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży modowej i packshotach,

  • Znajomość oprogramowania Capture One, Photoshop,

  • Umiejętność obsługi studia Orbitvu.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,

  • Ubezpieczenie na życie.