Nazwa pracodawcy:
VISAGE-GROUP Sp z o.o.

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8979511pra

Miejsce pracy:
Polska, Wysogotowo, k. Poznania
województwo: wielkopolskie

Księgowa / Księgowy

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • bieżące wystawianie oraz księgowanie faktur sprzedażowych,

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie SAP Business One,

  • współpraca z audytorami,

  • prowadzenie ewidencji wyposażenia, środków trwałych,

  • rozliczenie zaliczek pracowników wraz z prowadzeniem dokumentacji rozliczeniowej,

  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem formalno-rachunkowym,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych w firmie,

  • ewidencjonowanie transakcji krajowych i zagranicznych,

  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,

  • odpowiedzialność za proces zamknięcia miesiąca/roku,

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych.

Wymagania
Nasze wymagania

  • min. wykształcenie średnie kierunkowe (ekonomia/finanse),

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy min. 2 lata,

  • bardzo dobra znajomość MS Office (w tym Excel, Word),

  • dokładność, terminowość i sumienność w wykonywaniu zadań,

  • bardzo dobra organizacja pracy (umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywność w działaniu),

  • myślenie analityczne (szeroka perspektywa, zauważanie szczegółów oraz niuansów, łączenie faktów, danych i wyciąganie wniosków),

  • komunikatywność i współpraca (otwartość na przyjmowanie i udzielanie wsparcia zespołowi, wysoka kultura wypowiedzi, umiejętność dojrzałego wyrażania swoich potrzeb i emocji),

  • znajomość ustawy o rachunkowości, VAT i pdop,

  • znajomość zasad rozliczania transakcji walutowych.

Mile widziane

  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,

  • znajomość programu SAP Business One będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy
Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności, motywujący system premiowy,

  • wsparcie merytoryczne, dzielenie się wiedzą i wzajemne wsparcie,

  • samodzielną i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy, ciągłego doskonalenia, poprzez uczestnictwo w szkoleniach zawodowych,

  • pakiet benefitów pozapłacowych prywatna opieka medyczna po okresie próbnym, ubezpieczenie grupowe, spotkania integracyjne,

  • przyjazną atmosferę pracy w energicznym i zgranym zespole,

  • aromatyczną kawę,

  • owocowe poniedziałki i środy.