Nazwa pracodawcy:
NES Global Talent

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982607pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Programista PLC

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Projektowanie układów sterowania maszyn dla branż przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz innych, tworzenia dla nich oprogramowania i dokumentacji,

  • Uruchamianie i instalacja nowych maszyn/urządzeń, szkolenia, serwis,

  • Udział w kwalifikacjach i testach maszyn,

  • Przeprowadzanie audytów, przeglądów, konserwacji, napraw i modernizacji układów automatyki maszyn i urządzeń,

  • Przeprowadzanie audytów, przeglądów, konserwacji, napraw i modernizacji układów automatyki maszyn i urządzeń.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Umiejętność programowania sterowników PLC,

  • Umiejętność tworzenia aplikacji typu SCADA, HMI,

  • Umiejętność projektowania układów sterowania i doboru urządzeń,

  • Wiedza z dziedziny systemów bezpieczeństwa maszyn,

  • Znajomość napędów asynchronicznych,

  • Znajomość języka angielskiego - w stopniu komunikatywnym pozwalającym na swobodne poruszanie się po dokumentacji technicznej,

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku Automatyka, Elektryka, Mechatronika lub pokrewne,

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B,

  • Gotowość do 1-2 tygodniowych wyjazdów zagranicznych (USA /Europa),

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • Aktywne podejście do realizacji zadań i rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność pracy w zespole, dobre umiejętności komunikacyjne.

Mile widziane:

  • Posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1kV,

  • Doświadczenie na stanowisku automatyka, projektanta układów sterowania maszyn i urządzeń, programisty komputerów/sterowników lub w służbach utrzymaniu ruchu,

  • Wiedza z zakresu układów pneumatyki i hydrauliki,

  • Znajomość serwonapędów.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Możliwość indywidualnego rozwoju. Dostęp do najnowszych technologii,

  • Zdobycie cennego różnorodnego doświadczenia w dużej międzynarodowej organizacji,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity z zakresu ZFŚŚ. Pakiet medyczny,

  • Elastyczne godziny pracy.