Nazwa pracodawcy:
Medicover Stomatologia

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982376pra

Miejsce pracy:
Polska, Sosnowiec, ul. Małachowskiego
województwo: śląskie

Recepcjonista / Recepcjonistka

Opis stanowiska
Twoje zadania:

  • dbanie o doświadczenia pacjenta

  • rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty,

  • promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych,

  • obsługa kasy fiskalnej,

  • obsługa komputera i urządzeń biurowych.

Wymagania
Dołącz do nas jeśli:

  • lubisz pracę z ludźmi i z każdym znajdziesz „wspólny język”,

  • masz doświadczenie w obsłudze pacjenta lub klienta,

  • posiadasz umiejętności sprzedażowe,

  • lubisz pracować na jasno określonych celach,

  • jesteś osobą odpowiedzialną, podejmującą inicjatywę i dobrze organizującą własną pracę,

  • jesteś dyspozycyjny do pracy w soboty,

  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (ok. 30% naszych pacjentów jest anglojęzycznych).

Chcemy Cię poznać !

Oferujemy

Oferujemy miejsce pracy, w którym znajdziesz:

  • umowę o pracę i zatrudnienie na pełen etat,

  • pracę w systemie zmianowym,

  • codzienne wsparcie zespołu, w którym panuje przyjazna atmosfera,

  • możliwość zdobycia cennego, zawodowego doświadczenia, które wyróżni Twoje CV w przyszłości,

  • benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, darmowe wejście na siłownię 2 razy w tygodniu, dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits,(min. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.