Nazwa pracodawcy:
Budimex SA

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982781pra

Miejsce pracy:
Polska, Kielce
województwo: świętokrzyskie

Kontakt:

Budimex SA

Elektromonter Sieci Trakcyjnej - kolej / tramwaj (m/k)

Opis stanowiska
Zadania:

  • Demontaż elementów sieci trakcyjnej

  • Montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej

  • Montaż osprzętu sieci trakcyjnej

  • Montaż sekcji uszynienia grupowego

  • Montaż sekcji sieci trakcyjnej

  • Regulacja sieci trakcyjnej

Wymagania

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia kolejowych lub tramwajowych sieciach trakcyjnych

  • Nie masz przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3 metrów

  • Jesteś gotowy do pracy w delegacji w całej Polsce

  • Posiadasz uprawnienia SEP E (mile widziane)

  • Masz wykształcenie o profilu elektrycznym lub pokrewnym

Oferujemy
Co oferujemy?

  • Umowę o pracę

  • Darmowy obiad

  • Szkolenia i kursy

  • Transport na budowę

  • Bezpłatne zakwaterowanie w przypadku delegacji

  • Wyposażenie BHP

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Kartę multisport plus

  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover w całej Polsce;

  • Najnowocześniejsze narzędzia i maszyny do wykonywania pracy;

  • Nagroda finansowa za polecenie pracownika do 2000 zł (w zależności od stanowiska)