Nazwa pracodawcy:
Medicover Stomatologia

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8984200pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: dolnośląskie

Regionalny Kierownik Stomatologii

Opis stanowiska
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • dostarczanie najwyższej jakości usług w zarządzanych placówkach zgodnie z obowiązującymi wysokimi standardami

  • zapewnienie pełnej dostępności usług oraz ciągłości procesu obsługi Pacjenta

  • stałe podnoszenie satysfakcji i lojalności obecnych klientów oraz aktywne działania w zakresie pozyskiwania nowych

  • budowanie i wzmacnianie świadomości marki na rynkach lokalnych

  • efektywne zarządzanie placówkami w podległym regionie w zakresie przychodowym i kosztowym

  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu optymalizację i zwiększanie skuteczności biznesowej

  • zapewnienie pełnej wykwalifikowanej obsady w podległych placówkach oraz dbanie o rozwój podległych pracowników

Wymagania
Jeśli posiadasz:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w strukturze rozproszonej– warunek konieczny

  • nie wymagamy doświadczenia w branży medycznej

  • wysokie umiejętności komunikacyjne

  • umiejętność priorytetyzacji zadań

  • samodzielność i odpowiedzialność za podejmowane decyzje

  • konsekwencję w realizowaniu zadań

  • nastawienie na cel i umiejętność pracy w oparciu o założone KPI

  • umiejętność radzenia sobie w trudnych i stresujących sytuacjach

Oferujemy
Oferujemy miejsce pracy, w którym znajdziesz:

  • dużą swobodę w działaniu

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód

  • pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach zmieniających oblicze medycyny w Polsce

  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy

  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • bezpłatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • bezpłatny dostęp do ponad 5000 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w ramach pakietu Medicover Sport

  • dostęp do platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne

  • dostęp do platformy do nauki języka angielskiego

  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”

  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover