Nazwa pracodawcy:
Dom Pełen Energii Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982196pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań, Nowe Miasto
województwo: wielkopolskie

Inżynier budowy

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie budów domów jednorodzinnych;

  • kontrola jakości oraz terminowości prac zleconych firmom podwykonawczym;

  • współpraca z kierownikiem budowy;

  • kontakt z  Klientem

Wymagania
Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w praktycznym nadzorowaniu procesu budowy (mile widziane domów jednorodzinnych) - warunek konieczny;

  • praktyczna wiedza z przebiegu procesu budowlanego;

  • umiejętność skutecznej komunikacji, prezentacji i doradztwa;

  • wysoka organizacja pracy własnej;

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu auta.

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt B2B;

  • możliwość realizacji ciekawych i pełnych wyzwań projektów;

  • możliwość zdobycia praktyk do uprawnień;

  • pracę bez nadgodzin;

  • duża samodzielność w organizacji pracy,