Nazwa pracodawcy:
Wjera Sp.J.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982643pra

Miejsce pracy:
Polska, Bronisze
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Wjera Sp.J.

Specjalista ds. Logistyki

Opis stanowiska

  • Organizacja w tym nadzór nad terminowością dostaw.

  • Bieżąca kontrola zleceń transportowych oraz zapewnienie ich prawidłowej realizacji.

  • Współpraca z klientami w kwestiach związanych z zamówieniami oraz terminami dostaw.

  • Koordynacja działań z działem logistyki magazynowej w celu optymalizacji procesów

  • Wybór nowych partnerów w zakresie logistyki Opracowywanie faktur przewoźników

  • Pełen zakres usług związanych z uzyskaniem zezwoleń na przewóz rzeczy w GITD

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta oraz zdolności komunikacyjne.

  • Doświadczenie w branży transportowej lub logistyce międzynarodowej od 2 lat.

  • Znajomość języka polskiego C1, angielskiego na poziomie B2 lub wyższym.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji.

  • Doskonała organizacja pracy, dokładność oraz zdolność do pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość tworzenia oraz kreowania własnych pomysłów i rozwiązań.

  • Pracę w młodym zespole Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.