Nazwa pracodawcy:
SEBNAR SEBASTIAN CIESIELSKI

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982226pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Aparatowy

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • sprawowanie kontroli nad przebiegiem procesu technologicznego

  • rozwiązywanie problemów operacyjnych

  • prowadzenie analiz laboratoryjnych niezbędnych do kontroli procesu technologicznego

  • wykonywanie drobnych napraw i usprawnień urządzeń

  • przestrzeganie standardów BHP

  • praca w systemie III zmianowym (poniedziałek – piątek)

Wymagania
Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie zarządzanej firmie o zasięgu międzynarodowym

  • możliwość rozwoju kompetencji oraz realizacji własnych pomysłów

  • stałe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Oferujemy
Nasze wymagania:

  • wykształcenie zawodowe techniczne– mile widziane średnie (mechanik, elektryk lub automatyk)

  • posiadanie świadectw kwalifikacji SEP -profil E dla grupy II

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

  • zmysł techniczny pozwalający na rozwiązywanie problemów z zakresu mechaniki, elektryki lub automatyki

  • znajomość obsługi komputera

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, zaangażowanie