Nazwa pracodawcy:
Synevo Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982505pra

Miejsce pracy:
Polska, Rybnik
województwo: śląskie

Pielęgniarka / Pielęgniarz / Położna / Położnik / Ratownik Medyczny / Technik Analityki Medycznej / Opiekun Medyczny

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Obsługa Pacjentów w Punkcie Pobrań;

  • Wykonywanie czynności medycznych w zakresie działania Punktu Pobrań;

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami Punktu Pobrań;

  • Obsługa kasy fiskalnej i systemu komputerowego do obsługi Pacjentów.

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe oraz czynne prawo wykonywania zawodu;

  • Znajomość procedur medycznych;

  • Doświadczenie zawodowe w pobieraniu materiału biologicznego do badań;

  • Orientacja na Pacjenta i jego potrzeby;

  • Gotowość do pracy w różnych lokalizacjach na terenie woj. śląskiego będzie dodatkowym atutem;

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office;

  • Dużo pozytywnej energii.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia;

  • Pracę w systemie jednozmianowym;

  • Program Poleceń Pracowniczych, dzięki któremu możesz otrzymać nagrodę finansową;

  • Pracę w komfortowej i bezpiecznej przestrzeni;

  • Doskonałą atmosferę każdego dnia;

  • Miejsce pracy: różne lokalizacje (Katowice, Mikołów, Tychy, Bytom, Sosnowiec, Jaworzno, Gliwice, Rybnik​).