Nazwa pracodawcy:
VRG S.A.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982487pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Kontakt:

VRG S.A.

Analityk / Analityczka w Dziale Planowania i Zarządzania Towarem

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • sporządzanie analiz i raportów na podstawie danych pochodzących z wielu źródeł,

  • przetwarzanie danych jakościowych i ilościowych,

  • budowanie i rozwój wewnętrznego systemu raportowo- analitycznego,

  • optymalizacja i automatyzacja istniejących procesów.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowana informatyka, statystyka lub pokrewne),

  • doświadczenie w programowaniu w języku SQL (warunek konieczny),

  • zaawansowana znajomość MS Excel (VBA),

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków,

  • umiejętność planowania pracy i ustalania priorytetów,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy
 Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • stabilną i ciekawą pracę w rozpoznawalnej na rynku spółce giełdowej,

  • możliwość bezpośredniej współpracy z biznesem,

  • dogodne warunki pracy: elastyczny czas pracy, nowoczesne biuro, praca od poniedziałku do piątku,

  • pakiet benefitów: dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich najbliższych, dodatkowe ubezpieczenie na życie, atrakcyjny program lojalnościowy,

  • dostęp do platformy językowej.