Nazwa pracodawcy:
Fresenius

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982583pra

Miejsce pracy:
Polska, Ostrów Wielkopolski
województwo: wielkopolskie

Kontakt:

Fresenius

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • ​prowadzenie zabiegów hemodializy,

  • ​opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo,

  • ​prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej​​​.

Oferujemy:

  • gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia i zatrudnienia,

  • profesjonalne przeszkolenie w zakresie pielęgniarstwa dializacyjnego,

  • formę zatrudnienia wg preferencji: umowę o pracę, kontrakt, zlecenie,

  • pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania
Oczekujemy:

  • aktualnego prawa wykonywania zawodu pielęgniarka/pielęgniarz,

  • zaangażowania i chęci rozwoju.​

Warto z nami pracować, gdyż:

  • troszczymy się o bezpieczeństwo Twojej pracy,

  • mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów,

  • pracujemy na własnym, nowoczesnym sprzęcie, by dbać o zdrowie i życie,

  • mamy wiedzę i doświadczenie, by się nimi dzielić.