Nazwa pracodawcy:
Medicover Stomatologia

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8984203pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Aleje Jerozolimskie
województwo: mazowieckie

Specjalista / Specjalistka ds. Rekrutacji Stomatologicznych

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • Aktywne wsparcie w ramach rekrutacji na stanowiska: Asystentka Stomatologiczna, Higienistka Stomatologiczna, Technik Elektroradiolog, Recepcjonista, Opiekun Pacjenta

  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych

  • bezpośredni kontakt podczas całego procesu rekrutacji z hiring managerami

  • uczestniczenie w projektach HR, czyli m.in.: webinary dla kandydatów, współpraca ze szkołami Asystentek i Higienistek Stomatologicznych oraz Techników Elektroradiologów, udział w targach i dniach otwartych oraz wiele wiele innych ?

  • selekcja kandydatów oraz przeprowadzanie wstępnych wywiadów rekrutacyjnych oraz opracowywanie rekomendacji dla hiring managerów

  • przygotowywanie raportów z prowadzonych działań, analiza i opracowywanie rekomendacji dla hiring managerów

Wymagania
Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz lekkie pióro i lubisz pracę kreatywną

  • umiesz czytać raporty oraz wyciągać z nich wnioski i przedstawiać rekomendacje

  • z naturalną łatwością nawiązujesz i dbasz o partnerskie relacje

  • studiujesz niestacjonarnie lub masz ten etap już za sobą (mile widziane kierunki takie jak Psychologia Biznesu, Zarządzanie, Socjologia lub inne nauki społeczne)

  • skupiasz się na realizacji wyznaczonych celów i cechuje Cię postawa can-do-attitude,

  • dobrze zarządzasz sobą w czasie i potrafisz efektywnie wyznaczać priorytety

  • jesteś otwarty na rozwój, myślisz nieszablonowo, masz głowę pełną pomysłów

  • średniozaawansowana znajomość programu Microsoft Excel

  • Mile widziane: doświadczenie w rekrutacji opartej na kompetencjach, call center oraz w aktywnym pozyskiwaniu kandydatów (boolean search, X-ray search, direct mailing).

  • Biorąc pod uwagę powyższe wymagania, zakładamy, że masz już roczne doświadczenie w rekrutacji, ale jeśli nie, a czujesz, że spełniasz powyższe wymagania – zgłoś się mimo wszystko!

Oferujemy
Pracując w naszym Zespole, otrzymasz:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wsparcie całego zespołu podczas onboardingu i na dalszych etapach

  • wstępne szkolenie przez bardziej doświadczonych kolegów i koleżanki z zespołu

  • tryb pracy hybrydowej – zdalna/backoffice

  • realną możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • współpracę w zespole „grającym do jednej bramki”

  • udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • Pakiet medyczno-sportowy od pierwszych dni pracy oraz dofinansowanie do Platformy Benefitowej (Empik, Decathlon, Wyjątkowy Prezent i inne)