Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982481pra

Miejsce pracy:
Polska, Częstochowa
województwo: śląskie

Kontroler Sterowniczy / Operator Urządzeń

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • Sterowanie i monitoring pracy urządzeń energetycznych: kotły, turbiny, SUW.

  • Kontrolne obchody instalacji bloku EC.

  • Przełączanie urządzeń przy uruchamianiu/stopowaniu.

  • Utrzymywanie gotowości operacyjnej; zgłaszanie nieprawidłowości.

  • Autoryzacja pracy brygad remontowych; przygotowanie stref pracy.

  • Raportowanie o stanie urządzeń; dokumentacja.

Wymagania
Wymagania:

  • Min. wykształcenie zawodowe (preferowane: energetyka, mechanika, elektroenergetyka).

  • Wiedza o budowie/eksploatacji urządzeń energetycznych.

  • Umiejętności analityczne i organizacyjne.

  • Znajomość podstaw techniki cieplnej i energetyki.

  • Obsługa systemów sterowania DCS.

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Preferencje:

  • Doświadczenie w podobnej roli.

  • Uprawnienia energetyczne Grupa 1, 2, 3.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowę o pracę.

  • Nagrody.

  • Pakiet świadczeń socjalnych, wczasów, dofinansowanie wypoczynku dzieci.

  • Współfinansowaną opiekę medyczną.

  • Atrakcyjne ubezpieczenie na życie.

  • Programy szkoleniowe specjalistyczne i rozwojowe.

  • Współpracę z ekspertami i menedżerami.