Nazwa pracodawcy:
AGATA Spółka Akcyjna

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982664pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Kupiec Mebli

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Budowanie portfolio produktowego i współtworzenie kategorii asortymentowych z producentami mebli;

  • Przygotowanie i wdrażanie strategii wprowadzania produktów na rynek;

  • Udział krajowych i międzynarodowych targach branżowych;

  • Ścisła współpraca z dostawcami oraz negocjowanie warunki zakupu i dostaw;

  • Analiza rynku, bieżącej sprzedaży oraz działań konkurencji;

  • Współpraca z innymi działami firmy m.in. z Działem Marketingu w zakresie wyboru odpowiednich produktów do kampanii reklamowych;

  • Realny wpływ na kolekcje prezentowane w Salonach Agata;

  • Wdrażanie nowości produktowych w oparciu o aktualne trendy rynkowe.

Wymagania
Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Kreatywność i zmysł estetyki;

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych;

  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem);

  • Zdolności analityczne;

  • Umiejętność pracy w grupie;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane

  • Znajomość asortymentu oraz rynku sprzedaży mebli będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy
To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Możliwość rozwoju;

  • Prywatna opieka medyczna Medicover;

  • Pakiet sportowy Medicover Sport;

  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne;

  • Wczasy pod gruszą;

  • Bonus Bożonarodzeniowy;

  • Zniżki pracownicze;

  • Bezpłatny parking;

  • Brak dress codu;

  • Prezent urodzinowy.