Nazwa pracodawcy:
Restauracje Sowa Bydgoszcz

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982286pra

Miejsce pracy:
Polska, Bydgoszcz
województwo: kujawsko-pomorskie

Kucharz a'la carte

Opis stanowiska

Twoim podstawowym zadaniem będzie przygotowywanie różnorodnych potraw przy użyciu narzędzi i maszyn gastronomicznych. Niezbędne do tego będzie pobieranie produktów z magazynu oraz zabezpieczenie ich przed zepsuciem. Twoje pomysły i propozycje będą miały szansę na stałe zagościć w menu restauracji. Będziesz odpowiadał/a również za utrzymanie czystości stanowiska pracy. W zależności od preferencji i potrzeb możesz objąć poranną zmianę (śniadaniową) albo zająć się przygotowywaniem potraw na bankiety, eventy i różne wydarzenia zorganizowane.

Wymagania
Na czym nam zależy?

  • gotowości do pracy na pełen etat, czasem również w weekendy

  • dobrej organizacji pracy

  • zaangażowaniu i kreatywności

  • umiejętności pracy w zespole

  • orzeczeniu do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • staranności i dbałości o standardy

  • doświadczeniu w gastronomii

Oferujemy
Na co możesz liczyć?

  • szkolenia i wszelkie niezbędne narzędzia do pracy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, cały etat lub umowę zlecenie

  • wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy

  • prywatne usługi medyczne mojePZU

  • pakiet socjalny (karty Pluxee – dawniej Sodexo, talony świąteczne, dopłaty do ubezpieczenia grupowego, Multisport i OK-System)

  • wyjazdy i imprezy integracyjne

  • nie mamy owocowych czwartków, ale mamy pod ręką inne specjały :)