Nazwa pracodawcy:
LUX MED Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982238pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Lekarz Stomatolog Endodonta

Opis stanowiska

Praca w Centrum Stomatologicznym Lux Med

My zadbamy o:

  • konkurencyjne wynagrodzenie i wypełniony grafik,

  • stałe wsparcie asysty stomatologicznej,

  • komfortowe wprowadzenie, zapoznanie ze standardami i procedurami,

  • przyjemność pracy w nowoczesnym gabinecie wyposażonym w najwyższej jakości materiały stomatologiczne,

  • szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka, pomoc prawna,

  • grafik pracy dopasowany indywidualnie​,

  • serdeczną atmosferę i pomoc zespołu wspierającego – po prostu lubimy ze sobą pracować!​​​

Wymagania
Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • wykształcenie kierunkowe - dyplom lekarza dentysty (mile widziana ukończona specjalizacja z endodoncji lub ostatnie lata szkolenia specjalizacyjnego),

  • doceniamy doświadczenie zawodowe w zakresie endodoncji,

  • ukończony kurs ochrony radiologicznej,

  • empatia – Ty dbasz o naszych Pacjentów a my o Ciebie.

Oferujemy

  • Opieka Medyczna

  • Ubezpieczenie szpitalne

  • Karta sportowa

  • Program wellbeingowy

  • Praca zdalna i hybrydowa

  • Elastyczny czas pracy

  • Szkolenia i konferencje

  • Ubezpieczenie na życie

  • Kursy języka angielskiego

  • Program Poleceń