Nazwa pracodawcy:
Bank Pocztowy S.A.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982883pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź

Menedżer ds. Klientów Mieszkalnictwa

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie Klientów rozliczeniowych i kredytowych z segmentu Mieszkalnictwa (Wspólnoty i Spółdzielnie Mieszkaniowe)

  • zarządzanie relacjami biznesowymi z dotychczasowymi i potencjalnymi Klientami oraz partnerami biznesowymi

  • zapewnienie najwyższej jakości doradztwa i obsługi

  • współtworzenie i realizacja strategii w zakresie sprzedaży i rozwoju produktów oraz projektów dla Klientów z sektora Mieszkalnictwa (Wspólnoty i Spółdzielnie Mieszkaniowe)

  • realizacja planów sprzedażowych i wyniku finansowego

Wymagania
Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych

  • pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość w poszukiwaniu i budowaniu kontaktów

  • umiejętności handlowe, marketingowe, negocjacyjne i budowania relacji

  • silna orientacja na osiąganie celów i wyników sprzedaży

  • entuzjazm i umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy

Oferujemy
To oferujemy

  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym

  • pracę hybrydową w naszym biurze w Łodzi lub w pełni zdalną

  • bogaty pakiet benefitów