Nazwa pracodawcy:
MONTEX INSTALACJE SP. Z O.O.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982640pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: lubuskie

Kierownik Robót Sanitarnych

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • koordynowanie i nadzorowanie wykonawstwa instalacji w zakresie instalacji grzewczych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych na budowach,

  • kierowanie i nadzorowanie pracy podwykonawców robót sanitarnych i reprezentowanie firmy w kontaktach z Generalnym Wykonawcą

  • weryfikacja dokumentacji pod kątem optymalizacji rozwiązań,

  • przygotowywanie sprawozdań i harmonogramów

  • pozyskiwanie podwykonawców do realizacji zadań

Wymagania Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria środowiska) wiedza techniczna z zakresu wykonawstwa

  • 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów związanych z instalacjami sanitarnymi bezpośrednio na budowie

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych,gazowych,wodociągowych i kanalizacyjnych

  • umiejętność współpracy w zespole realizującym projekt, komunikatywność, kreatywność, samodzielność

  • dyspozycyjność – wyjazdy służbowe, \gotowość do pracy na terenie całego kraju

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt

  • atrakcyjny system wynagrodzenia

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • przyjazna atmosfera

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędny pakiet narzędzi pracy