Nazwa pracodawcy:
AAS sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982562pra

Miejsce pracy:
Polska, Otwock
województwo: mazowieckie

Elektromechanik / Mechanik / Elektryk w dziale utrzymania ruchu (do przyuczenia)

Opis stanowiska Jesteśmy otwarci na pracownika, który posiada wykształcenie kierunkowe lub pierwsze doświadczenie w zawodzie, chcącego się rozwijać i zdobywać wiedze.

Obowiązki:

  • naprawa i serwisowanie maszyn produkcyjnych;

  • diagnozowanie i usuwanie usterek mechanicznych;

  • wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych;

  • opracowywanie dokumentacji technicznej dotyczącej napraw i konserwacji;

  • zapewnienie zgodności z obowiązującymi standardami i normami bezpieczeństwa;

  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania
Oczekujemy:

  • doświadczenia w serwisowaniu i konserwacji maszyn produkcyjnych;

  • wykształcenia kierunkowego technicznego;

  • praktycznej znajomości schematów elektrycznych;

  • umiejętności obsługi urządzeń i narzędzi naprawczych;

  • terminowego wykonania zleconych prac serwisowych;

  • uprawnień SEP do 1kV;

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14; 14-22; 22-6);

  • dyspozycyjności do pracy w pierwszym okresie.

Oferujemy
Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6-14 (w pierwszych miesiącach pracy, docelowo praca w systemie 3-zmianowym);

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio u klienta;

  • wynagrodzenie podstawowe uzależnione od Twoich umiejętności i doświadczenia + system premiowy;

  • benefity pozapłacowe(opieka medyczna, pakiet Multi sport, ubezpieczenie na życie);

  • możliwość rozpoczęcie pracy od zaraz!