Nazwa pracodawcy:
Interhandler Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982622pra

Miejsce pracy:
Polska, Toruń
województwo: kujawsko-pomorskie

Młodszy Koordynator ds. Wynajmu Maszyn

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Koordynacja procesu wynajmu maszyn, w tym przygotowanie umów w oparciu o przyjęte wzory i specyfikę transakcji, monitorowanie zawartych umów najmu, weryfikacja poprawności dokumentów, ustalanie terminów oraz nadzór nad dostawą i odbiorem maszyn

  • Comiesięczne zgłaszanie do fakturowania wynajętych maszyn zgodnie z warunkami ustalonymi w umowie

  • Przygotowywanie kalkulacji na wynajem maszyn

  • Przygotowywanie indywidualnych ofert wynajmu (dobór maszyny oraz osprzętów)

  • Administracja wewnętrznych systemów Pracodawcy

  • Prowadzenie zestawień sprzedażowych na potrzeby Firmy

  • Bieżąca współpraca z Doradcami Handlowymi i Kierownikami Regionu Sprzedaży

  • Kontakt z Klientem

  • Zarządzanie procesem odkupu maszyn używanych w tym przygotowanie umów

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży lub wynajmu maszyn będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość obsługi komputera (MS Office, w szczególności Excel, Power Point)

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Zorientowanie na realizację celów oraz obsługę Klienta na najwyższym poziomie

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz zdolność do pracy w dynamicznym środowisku

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę + system premiowy

  • Niezbędne szkolenia i narzędzia pracy

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Świadczenia pieniężne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu