Nazwa pracodawcy:
LUX MED Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982061pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Wola, ul. Prosta 51
województwo: mazowieckie

Pielęgniarka / Pielęgniarz (Medycyna Pracy)

Opis stanowiska
Praca w gabinecie przygotowawczym medycyny pracy, zabiegowym oraz w punkcie szczepień w Centrum Medycznym LUX MED przy ul. Prostej 51 w Warszawie.

Zapraszamy do współpracy! LUX MED zatrudnia aplikuj już dziś!

My zadbamy o:

  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce;

  • rynkowe wynagrodzenie;

  • różnorodne formy współpracy (zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, umowy cywilnoprawne) - zgodnie z Twoimi preferencjami;

  • możliwość uzyskania premii kwartalnej;

  • wolne soboty, niedziele i święta;

  • możliwość zawodowego i podnoszenia poziomu kwalifikacji zawodowych bezpłatnie lub poprzez uzyskania dofinansowania do kursów specjalistycznych, kwalifikacyjnych bądź doszkalających;

  • kompleksowo wyposażone stanowisko pracy w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum Medycznego;

  • pracę w oparciu o przejrzyste procedury zgodne ze standardami światowej praktyki pielęgniarskiej;

  • możliwość korzystania z nowoczesnych rozwiązań z zakresu e-Zdrowia;

  • przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na Pacjencie.

Wymagania
Nasze oczekiwania wobec Ciebie:​

  • wykształcenie min. średnie medyczne - preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo;

  • aktualne prawo wykonywania zawodu;

  • mile widziane ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: EKG, RKO, szczepień ochronnych;

  • kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja w zakresie ochrony osób pracujących będzie dodatkowym atutem;

  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • Opieka Medyczna

  • Ubezpieczenie szpitalne

  • Karta sportowa

  • Program wellbeingowy

  • Kursy języka angielskiego

  • Profesjonalne szkolenia

  • Przejrzyste ścieżki rozwoju

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pomoc prawna

  • Program Poleceń