Nazwa pracodawcy:
POLPHARMA S.A.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982379pra

Miejsce pracy:
Polska, Starogard Gdański
województwo: pomorskie

Kierownik działu utrzymania ruchu

Opis stanowiska
Zadania:

  • Nadzór nad gospodarką konserwacyjno-remontową w obszarze Jednostki Biznesowej API (podległe zespoły: mechanicy, mechanicy mediów, automatycy)

  • Odpowiedzialność za budowanie i motywowanie kilkudziesięcioosobowego zespołu doświadczonych mechaników, automatyków

  • Odpowiedzialność za współpracę, budowanie stabilnych relacji i optymalizację procesów pomiędzy działami Utrzymania Ruchu, Inżynieringu i Produkcji

  • Reprezentowanie podległego obszaru wewnątrz i na zewnątrz organizacji zarówno w języku polskim jak i angielskim

  • Koordynowanie pracy zespołu, ustalanie priorytetów i rozdzielanie zadań

  • Ciągłe wychodzenie z inicjatywą rozwoju dla swoich pracowników oraz wspieranie ich w realizacji celów rozwojowych

  • Tworzenie i realizacja budżetu dla podległego obszaru

  • Planowanie, inicjowanie oraz nadzorowanie projektów remontowych w podległym obszarze

  • Ciągłe aktualizowanie, optymalizację i tworzenie nowych procesów, procedur oraz instrukcji w Dziale Utrzymania Ruchu JB API

  • Odpowiedzialność za terminowe zaopatrzenie podległego obszaru w materiały eksploatacyjne i środki ochrony osobistej

  • Realizacja korporacyjnych inicjatyw efektywnościowych w obszarze UR

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane  mechanika i budowa maszyn, automatyka, mechatronika lub pokrewne)

  • Doświadczenie w kierowaniu obszarem Utrzymania Ruchu

  • Znajomość źródeł powstawania kosztów w utrzymaniu ruchu oraz umiejętność ich minimalizacji

  • Znajomość zasad budżetowania

  • Doświadczenie w zakresie obsługi systemów informatycznych wspierających współczesne zarządzanie gospodarką konserwacyjno- remontową

  • Dobra znajomość języka angielskiego (znasz słownictwo specjalistyczne)

  • Dobra znajomość oprogramowania CAD/CAM, Ms Office oraz innych niezbędnych narzędzi

  • Znajomość nowoczesnych filozofii i metodologii zwiększających efektywność utrzymania ruchu (RCM, RBM, CBM)

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych

  • Paczki świąteczne dla dzieci

  • Jeden dodatkowy dzień wolny

  • Program emerytalny