Nazwa pracodawcy:
EXCELLENT PROFILE Spółka Jawna

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982886pra

Miejsce pracy:
Polska, Podłęże, Podłęże 662 - Zakład
województwo: małopolskie

Pracownik Produkcyjny - przy produkcji wyrobów sanitarnych

Opis stanowiska
Zakres obowiązków

  • praca przy produkcji wyrobów sanitarnych,

  • kontrola jakościowa wytwarzanego wyrobu na zajmowanym stanowisku,

  • bieżące prace porządkowe na stanowisku pracy,

  • dbanie o powierzony towar i mienie firmy,

  • przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania
Wymagania

  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami, elektronarzędziami,

  • wykształcenie zawodowe lub średnie (wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem),

  • systematyczność, zaangażowanie w pracę,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • rzetelność, dokładność, terminowość,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • uprawnienia do obsługi wózków jezdnych będą dodatkowym atutem (nie jest to wymóg konieczny),

  • mile widziane doświadczenie w lakiernictwie samochodowym (w malowaniu oraz polerowaniu powierzchni).

Oferujemy
Oferujemy

  • ciekawą, różnorodną pracę, w znanej, dynamicznie rozwijającej się Spółce, w której:

    • blisko 60% pracowników związanych jest z nami ponad 15 lat

    • ponad 80% karier managerskich to awans naszych pracowników

    • każdy pracownik rzetelnie wykonujący swoje obowiązki ma gwarancję pracy

    • przestrzega się zasady work-life balance

Ponadto oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu w systemie dwuzmianowym,

  • pełne wdrożenie do pracy na stanowisku,

  • rynkowe wynagrodzenie,

  • możliwości rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń i kwalifikacji,

  • bezpłatny maksymalny pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do kart Multisport, spotkania integracyjne,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.