Nazwa pracodawcy:
Fraikin Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982901pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Ursynów
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. HR (kadry i płace)

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Twardy HR (obsługa kadrowo-płacowa) - 80% czasu pracy tj.:

    • współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie przygotowywania danych do wynagrodzeń oraz weryfikacja ich prawidłowości i nadzór nad danymi mającymi wpływ na wyliczenie wynagrodzeń.

    • przygotowywanie umów i innych dokumentów związanych z bieżącą administracją personalną.

    • udzielanie merytorycznego wsparcia z zakresu kadrowo-płacowego pracownikom.

    • ewidencja zwolnień lekarskich, nadzór nad terminowością badań lekarskich, wystawianie skierowań na badania lekarskie.

    • ewidencja czasu pracy.

    • administrowanie platformami benefitowymi.

    • sporządzanie raportów i sprawozdań kadrowo-płacowych na potrzeby firmy oraz audyty.

  • Miękki HR - 20% czasu pracy, tj.:

    • uczestnictwo w projektach rekrutacyjnych.

    • prowadzenie onboardingów oraz offboardingów.

    • uczestnictwo w projektach HR (employer brandingowych oraz szkoleniowych).

Wymagania
Wymagania pracodawcy:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z kadrami i płacami w firmie międzynarodowej średniej wielkości (od 50 do 200 pracowników).

  • dostępność od zaraz mile widziana, najpóźniej od 05.2024.

  • doświadczenie we współpracy z firmą zewnętrzną w zakresie kadrowo-płacowym.

  • umiejętność analizy pasków wynagrodzeń.

  • wspieranie zespołu w kwestiach związanych z wynagrodzeniami.

  • znajomość aktualnych przepisów prawa pracy.

  • sumienność, dokładność, samodzielność w działaniu, bardzo dobre gospodarowanie czasem.

  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność, otwartość.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • praca stacjonarna – Warszawa, Służewiec.

  • godziny pracy to 8 lub 9 do 16.30-17.30 (w tym półgodzinna przerwa).

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premia roczna.

  • pakiet benefitów – opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport.

  • możliwość pracy w firmie, która ogromną wagę przywiązuje do dobrostanu pracowników.