Nazwa pracodawcy:
Caterina

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982721pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice, ul. 3-go Maja
województwo: śląskie

Kontakt:

Caterina

Sprzedawca

Opis stanowiska
Zakres zadań:

  • Profesjonalna obsługa Klientów zgodna ze standardami firmy

  • Dbałość o wygląd i pełną ekspozycję produktów

  • Obsługa systemu kasowego

  • Przygotowywanie codziennych raportów sprzedaży

  • Przyjmowanie dostaw towaru

Wymagania
Profil idealnego kandydata:

  • Doświadczenie w sprzedaży i w kontakcie z Klientem

  • Uprzejmość oraz zorientowanie na Klienta

  • Otwartość i komunikatywność

  • Wysoka kultura osobista i zadbany wygląd

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Sumienność i odpowiedzialność

  • Wysoka motywacja wewnętrzna

  • Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  • Gotowość do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowa o pracę – cały etat

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym

  • Poznanie zaawansowanych standardów pracy w ekskluzywnym salonie odzieżowym

  • Miłą atmosferę w zgranym zespole

  • Pakiet szkoleń