Nazwa pracodawcy:
Medicover sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8984257pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Aleje Jerozolimskie
województwo: mazowieckie

Starszy Kierownik Projektów IT

Opis stanowiska
Do Działu Projektów IT poszukujemy doświadczonego Starszego Kierownika Projektów IT​.

  • Forma współpracy: umowa o pracę lub B2B

  • Model pracy: hybrydowy (min 1 raz w tygodniu - praca w biurze w Warszawie)

Jakie zadania na Ciebie czekają?​​​

  • samodzielne prowadzenie projektów oraz programów zgodnie z obowiązującą w Medicover metodyką

  • współudział w przygotowaniu uzasadnienia biznesowego dla projektów (Business Case)

  • zarządzanie projektami w celu maksymalizacji celów biznesowych

  • stała współpraca ze Sponsorami projektów

  • ustalenie zakresu i zarządzanie budżetem

  • kierowanie pracami zespołu: ustalanie  priorytetów, tworzenie i monitorowanie harmonogramu, delegowanie zadań, nadzór nad ich realizacją itp

  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej

  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami usług

  • identyfikacja ryzyk w projektach i zarządzanie nimi

  • prezentowanie statusów projektów do organizacji

  • podsumowanie z zespołem zrealizowanych projektów (Lessons learned), celem wyciągania wniosków dla organizacji na przyszłość

  • tworzenie nowych i optymalizacja istniejących procesów, standardów i praktyk w odpowiedzi na wyzwania i potrzeby projektowe oraz biznesowe

Wymagania
Co jest dla nas ważne?​​​

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • minimum 5-letnie doświadczenie w roli Kierownika Projektów w zarządzaniu inicjatywami o dużej złożoności i zakresie

  • praktyczna znajomość metodyk prowadzenia projektów poświadczona certyfikatami (PRINCE2, PMP, Agilę PM)

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - informatyczne, medyczne, zarządzanie projektami

  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. C1/B2- pozwalająca na swobodną komunikację z Zarządem i dostawcami - warunek konieczny

  • determinacja w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów

  • umiejętności perswazji i argumentowania

  • umiejętności negocjacyjne

  • samodzielność w działaniu

Mile widziane:​​

  • doświadczenie we wdrożeniach w metodyce zwinnej

Oferujemy
Dlaczego warto do nas dołączyć?​​

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe)

  • Zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover

  • Grupowe ubezpieczenie NNW

  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover​

  • Pracujemy w środowisku międzynarodowym i implementujemy nasze rozwiązania na inne rynki zagraniczne (min. Rumunia, Indie)

  • Ważny jest dla nas rozwój naszych pracowników, dlatego z programem „Sięgaj Wyżej z Medicover” pokierujesz swoją ścieżką kariery w obranym przez Ciebie kierunku

  • Korzystamy z wielu nowoczesnych narzędzi i cały czas poszukujemy nowych rozwiązań. Rozwijaj się z nami w różnych technologiach.