Nazwa pracodawcy:
ISS Facility Services Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982280pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Technik budynku

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Bieżące utrzymanie w należytym stanie technicznym oraz konserwacja urządzeń i instalacji technicznych znajdujących się w budynku

  • Wykonywanie okresowych przeglądów systemów i instalacji budynkowych (wentylacja, klimatyzacja, elektryka, sanitarne, HVAC)

  • Dozorowanie instalacji systemem BMS

  • Wykonywanie drobnych napraw związanych z infrastrukturą budynku

  • Realizacja codziennych zgłoszeń dotyczących techniki budynkowej oraz na powierzchni najemców

  • Monitorowanie pracy zewnętrznych firm wykonujących usługi na terenie budynku

  • Współpraca z Kierownikiem Technicznym Obiektu w realizacji zadań związanych z utrzymaniem infrastruktury technicznej obiektów​​

Wymagania
Wymagania:

  • Uprawnienia SEP Dozór i Eksploatacja grupa I do 1 kV - minimum

  • Znajomość automatyki budynkowej

  • Wiedza dotycząca instalacji i systemów w obiektach biurowych

  • Wiedza z zakresu techniki HVAC, będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Gotowość do wprowadzenia zmian oraz proponowanie własnych rozwiązań

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę na 1 zmianę 8-16

  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym

  • Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko pracy

  • Unikalne i cenne doświadczenie zawodowe

  • Możliwość szkoleń i rozwijania kwalifikacji oraz awansu