Nazwa pracodawcy:
Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego STOMIL S.A.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982388pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: pomorskie

Regionalny Kierownik ds. Sprzedaży Detalicznej

Opis stanowiska
Miejsce pracy: teren całego kraju

Zadania:

  • aktywny rozwój działań handlowych na wyznaczonym terenie;

  • pozyskiwanie nowych klientów i partnerów handlowych;

  • utrzymywanie profesjonalnych relacji z dotychczasowymi klientami;

  • badanie potrzeb klienta oraz opracowanie dedykowanej oferty;

  • koordynacja i kontrola realizacji umów sprzedażowych;

  • stałe monitorowanie rynku na podległym obszarze w zakresie działań konkurencji oraz oferowanych produktów i usług;

  • realizowanie założonych planów sprzedażowych, zgodnie ze strategią firmy;

  • raportowanie wyników.

Wymagania
Wymagania:

  • doświadczenie w działaniach handlowych;

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży budowlanej i/lub elektro-energetycznej;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • wysoka kultura osobista;

  • prawo jady kat. B;

  • dobra znajomość MS Excel;

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych - praca w terenie 4 dni w tygodniu.

Oferujemy
Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;

  • pracę w firmie posiadającej 100-letnie doświadczenie na rynku;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;

  • niezbędne narzędzia pracy do wykonywania powierzonych obowiązków - samochód służbowy, karta paliwowa, laptop;

  • dużą samodzielność i realny wpływ na przyszłość organizacji;

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.