Nazwa pracodawcy:
GGG Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982628pra

Miejsce pracy:
Polska, Radom
województwo: mazowieckie

Inżynier jakości

Opis stanowiska
 Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie audytów

  • nadzór nad dokumentacją Systemu Zarządzania Jakością

  • inicjowanie i nadzór nad działaniami doskonalącymi

  • nadzór nad procesem reagowania na niezgodności zewnętrzne i wewnętrzne

  • prowadzenie szkoleń

  • raportowanie i prezentacja wyników jakościowych

Wymagania
Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (lub student ostatniego roku), preferowane Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Zarządzanie Jakością, Mechanika i Budowa Maszyn

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • umiejętności interpersonalne oraz pracy w zespole

  • samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomość filozofii i narzędzi jakości (Lean Management, TQM, Kaizen, 5S, 8D, VSA, MSA, Six Sigma, Poka-yoke, FMEA itp.)

  • znajomość wymagań norm ISO 9001, ISO 45001, ISO 14001, AS 9100

  • znajomość procesów obróbki skrawaniem

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy
Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • wsparcie doświadczonych współpracowników

  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • pakiet benefitów:

    • karta Multisport

    • prywatna opieka medyczna

    • nauka języków obcych

    • świadczenia socjalne

    • ubezpieczenie grupowe