Nazwa pracodawcy:
Kronospan Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982727pra

Miejsce pracy:
Francja,
województwo: zagranica

Przedstawiciel handlowy / Sales Representative

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Francja

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży;

  • Dobra znajomość języka francuskiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientem francuskim;

  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji (ok. 75%) - na terenie Francji;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Znajomość MS Office;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu.

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planów sprzedażowych oraz monitorowanie wyników sprzedażowych z wykorzystaniem obowiązujących analiz i raportów;

  • Przygotowywanie ofert handlowych;

  • Aktywne poszukiwanie nowych partnerów handlowych na powierzonym terenie;

  • Utrzymywanie dobrych relacji i wysokiej jakości obsługi dotychczasowych Klientów;

  • Przeprowadzanie szkoleń produktowych u klientów.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • System nagród miesięcznych;

  • Opieka mentora podczas procesu onboardingu;

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.