Nazwa pracodawcy:
UNUM

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985187pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Kontakt:

UNUM

New Business Manager

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Budowa, rozwój i serwis portfela klientów.

  • Realizacja celów sprzedażowych i biznesowych.

Wymagania
Dlaczego warto?

  • Wysokie wynagrodzenie podstawowe 7000 – 10 000 zł + atrakcyjny system premiowy.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Nowoczesne narzędzia pracy (min. I’PAD).

  • Zdobywanie doświadczenia i wiedzy w zawodzie z długą perspektywą pracy.

  • Otwarta ścieżka rozwoju w międzynarodowej firmie.

  • Praca w miłej atmosferze i kulturze.

  • Bezpłatne ubezpieczenie grupowe i opieka medyczna.

  • Prywatny plan emerytalny.

Oferujemy
Wymagania:

  • Sympatia i empatia do ludzi.

  • Doświadczenie w pracy z klientami.

  • Przedsiębiorczość i nastawienie na rozwój.

  • Umiejętności sprzedażowe, analityczne oraz negocjacyjne.

  • Etyka i kultura osobista.

  • Prawo jazdy kat.B.

  • Ukończone studia wyższe lub w trakcie (zaoczne).