Nazwa pracodawcy:
ManyHr

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8984920pra

Miejsce pracy:
Polska, Opole
województwo: opolskie

Kontakt:

ManyHr

Prawnik ds. nieruchomości

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • Przygotowywanie i weryfikacja umów najmu;

  • Zapewnienie zgodności z polskim ustawodawstwem i polityką firmy;

  • Współpraca z innymi prawnikami i specjalistami ds. nieruchomości w celu prawidłowego wykonania umów najmu i ochrony interesów spółki.

Wymagania
Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w dziedzinie prawa, najlepiej w zakresie prawa handlowego z silnym zrozumieniem polskiego ustawodawstwa;

  • Dobra znajomość polskiego prawa nieruchomości (leasing/wynajem) (minimum 2 lata doświadczenia);

  • Doświadczenie w procedurach rejestracyjnych i komunikacji z bankami;

  • Biegła znajomość języka polskiego (biegła) i najlepiej języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym;

  • Wysoki poziom odpowiedzialności zawodowej i dbałość o szczegóły;

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji z klientami.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Pracę zdalną;

  • Elastyczny harmonogram pracy;

  • Rejestracja jako polski indywidualny przedsiębiorca/podmiot prawny, a także ukraiński indywidualny przedsiębiorca/podmiot prawny;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Okres stażu 2 miesiące.