Nazwa pracodawcy:
Fabryka Armatury IDMAR Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8987236pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: opolskie

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów,

  • Praca na podległym terenie,

  • Realizacja polityki i wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • Budowa silnej pozycji firmy na lokalnym rynku,

  • Monitorowanie działań konkurencji,

  • Uczestnictwo w targach.

Praca na terenie województwa: dolnośląskiego i opolskiego

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie jako Przedstawiciel Handlowy (preferowana branża budowlana, instalacyjna),

  • Dyspozycyjność oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

  • Doskonała organizacja czasu pracy (praca w systemie Home Office),

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód),

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • Rozwój kariery zawodowej,

  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole.