Nazwa pracodawcy:
POLPHARMA S.A.

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985949pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Specjalista / Specjalistka / Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. Organizacji Bezpieczeństwa

Opis stanowiska
Zadania:

  • Tworzenie procedur bezpieczeństwa w obszarze odpowiedzialności oraz ich właściwe przestrzeganie w jednym z oddziałów Spółki

  • Interpretacja przepisów prawa na potrzeby działalności związanej z zarządzaniem bezpieczeństwem oraz dostosowywanie polityk i procedur do tych zmian

  • Prowadzenie działań nadzorczych i kontrolnych nad firmą ochrony i monitorowanie aktualnego stanu bezpieczeństwa w zakładzie

  • Proponowanie rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa technicznego i fizycznego.

  • Udział w audytach bezpieczeństwa oraz  przygotowywanie raportów po-audytowych.

  • Udział i realizacja bieżących zadań związanych z obsługą incydentów bezpieczeństwa

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane związane z obroną państwa, bezpieczeństwem).

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w zakresie pracy związanej z zakresem bezpieczeństwa, nadzoru nad służbą ochrony i ochrony informacji

  • Znajomość standardów i regulacji prawnych w zakresie bezpieczeństwa

  • Wiedza z zakresu ochrony obiektów, w tym przemysłowych i magazynowych

  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (znajomość j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem)

  • Umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji w Internecie, znajomość oprogramowania Office

  • Otwartość na podróże w celu wspierania współpracowników w zakresie bezpieczeństwa w zakładach Polpharma SA, prawo jazdy kat. B mile widziane

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Opanowanie i umiejętność zachowania dystansu w trudniejszych sytuacjach

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych

  • Paczki świąteczne dla dzieci

  • Jeden dodatkowy dzień wolny

  • Program emerytalny