Nazwa pracodawcy:
Logwin Poland Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985001pra

Miejsce pracy:
Polska, Wojkowice (pow. wrocławski, gm
województwo: dolnośląskie

Stażysta w Dziale Logistyki (staż płatny)

Opis stanowiska
Czego nauczysz się w trakcie stażu?

  • Obsługi systemu WMS (Warehause Management System)

  • Rozwiązywania bieżących problemów związanych z działaniem magazynu i obsługi klienta

  • Wspierania zespołu w procesie planowania zamówień

  • Wspierania zespołu w procesie przyjęć

  • Analizy danych oraz tworzenie raportów w Excelu

  • Wykonywania obowiązków administracyjnych

Wymagania
Oferujemy:

  • Płatny 3-miesięczny staż - ponad 70% naszych Stażystów, po zakończonym stażu zostaje z nami na dłużej

  • Zdobycie praktycznej wiedzy „know-how” i wartościowego doświadczenia z zakresu kontroli stanów magazynowych i procedur jakościowych w międzynarodowej firmie logistycznej

  • Wsparcie doświadczonego specjalisty

  • Pyszną kawę, herbatę, soki i owocowe poniedziałki

  • Brak dress code’u

  • Bezpłatny parking

  • Współpracę na podstawie umowy o praktykę absolwencką

Oferujemy
Kogo poszukujemy:

  • Entuzjastów branży TSL! Nie oczekujemy doświadczenia, w końcu to staż!

  • Osób dyspozycyjnych 40 godz. w tygodniu, od poniedziałku do piątku

  • Komunikatywnych i świetnie organizujących swój czas pracy

  • Z dobrą znajomością Ms Excel i języka angielskiego