Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985763pra

Miejsce pracy:
Polska, Oława
województwo: dolnośląskie

Doradczyni / Doradca Klienta

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Pomoc klientom w wyborze odpowiednich produktów bankowych,

  • Tworzenie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami jak i nowymi obecnymi,

  • Profesjonalna obsługa klientów,

  • Osiąganie celów sprzedażowych,

  • Obsługa płatności gotówkowych i bezgotówkowych.

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta,

  • Inicjatywa, umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami,

  • Otwartość na nowości i zapał do pracy,

  • Chęć do nauki i rozwoju,

  • Współpraca i wsparcie w zespole.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjny system motywacyjny,

  • Prywatną opiekę zdrowotną,

  • Kartę Multisport,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.