Nazwa pracodawcy:
LUX MED Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8984539pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Opiekun Medyczny

Opis stanowiska

Zapraszamy do współpracy osoby posiadające dyplom Opiekuna Medycznego z uprawnieniami do pobierania krwi.

My zadbamy o:

  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;

  • dobrze wyposażone stanowisko pracy w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum medycznego;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • miłą i przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu.

Wymagania
Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • wykształcenie min. średnie;

  • ukończona policealna szkoła medyczna oraz uzyskany dyplom opiekuna medycznego - do współpracy zapraszamy osoby, które ukończyły szkołę i uzyskały dyplom po 1 września 2021 roku lub wcześniej, ale dodatkowo odbyły kurs kwalifikacyjny uzupełniający w zakresie kwalifikacji MED.14;​

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • umiejętność obsługi komputera;

  • życzliwy i pełen wyrozumiałości stosunek do Pacjentów;

  • umiejętność pracy w zespole, punktualność, odpowiedzialność.

Zgłoś się już dziś. Razem pomagajmy Pacjentom w dłuższym, zdrowszym i szczęśliwszym życiu!