Nazwa pracodawcy:
Nowak-Mosty Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985880pra

Miejsce pracy:
Polska, Dąbrowa Górnicza
województwo: śląskie

Pracownik działu zamówień

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Wysyłanie zapytań o cenę, na etapie realizacji inwestycji, w oparciu o dokumentację projektową oraz złożone przez Kierownika budowy/robót zapotrzebowanie.

  • W szczególności dotyczące zamawianych:

    • Materiałów

    • Usług

    • Robót budowlanych związanych z branżą infrastrukturalną (min. branża mostowa, drogowa, kolejowa, sieciowa)

  • Analiza dokumentacji projektowej pod kątem zamówień oraz zapytań ofertowych,

  • Uzgadnianie z Kontrahentami szczegółowego zakresu dostaw/realizacji i negocjowanie warunków handlowych.

  • Kontrola harmonogramów zapotrzebowania dla realizowanych inwestycji,

  • Zapewnienie terminowej realizacji zamówień w oparciu o składane przez Kierowników zapotrzebowania

  • Monitorowanie przebiegu realizacji zamówień

  • Wstępne analizy techniczno-cenowe ofert, kontrola budżetów,

  • Sporządzanie zamówień na podstawie pozyskanych ofert

  • Pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych

  • Prowadzenie przejrzystej i uporządkowanej dokumentacji ofertowej oraz zamówień przy udziale systemu wewnętrznego

  • Współpraca z bezpośrednim przełożonym zmierzająca do wybrania najlepszego Dostawcy lub Wykonawcy świadczonych usług

Wymagania Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Teoretyczna wiedza związana z budową mostów: technologie, materiały, sprzęt

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji inwestycji infrastrukturalnych, obiektów żelbetowych oraz produkcji i montażu konstrukcji stalowych

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Zdolność nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych

  • Umiejętność czytania projektów budowlanych pod kątem technicznym oraz ilościowym

  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów zadań

  • Lojalność i umiejętność zachowania poufności

  • Wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane zawsze terminowo

  • Możliwość udziału w ciekawych przedsięwzięciach

  • Przyjazną atmosferę

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego