Nazwa pracodawcy:
NES Global Talent

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8984680pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Analityk Finansowy

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu lub planów wieloletnich

  • Kontrola kosztów

  • Analiza rentowności

  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych

  • Przygotowywanie prognoz ekonomicznych

  • Wspieranie Zarządu w podejmowaniu decyzji biznesowych

  • Ścisła współpraca z działem księgowym

Wymagania
Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe na kierunku ekonomicznym

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Biegła znajomość pakietu MS Office

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

Oferujemy
Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych