Nazwa pracodawcy:
UNUM

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8984998pra

Miejsce pracy:
Polska, Sopot
województwo: pomorskie

Kontakt:

UNUM

Doradca Klienta / Menadżer Sprzedaży

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i zarządzanie długotrwałymi relacjami z klientami

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Budowanie marki własnej oraz marki firmy

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych w oparciu o szkolenia w firmie

  • Efektywne zarządzanie własnym czasem

  • Zarządzanie zespołem doradców

  • Praca indywidualna, motywowanie doradców

  • Budowanie zespołu

  • Realizacja planów sprzedażowych w oparciu o zespół

Wymagania
Nasze wymagania

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i analityczne

  • Umiejętność zarządzania relacjami z klientami

  • Przedsiębiorczość i nastawienie na podnoszenie swoich umiejętności

  • Umiejętność zarządzania własnym czasem

  • Stawianie sobie celów i ich realizacja

  • Umiejętności coachingowe

Oferujemy
Co oferujemy

  • Podstawa (7000-9000) i nieograniczone prowizje proporcjonalne do uzyskiwanych wyników

  • Specjalistyczny plan szkoleń

  • Otwarte ścieżki kariery uzależnione od jasno określonych kryteriów

  • Ubezpieczenie, opieka medyczna

  • Prywatny, bezpłatny plan emerytalny

O nas

  • Amerykańska firma, lider jakości na rynku, w związku z rozwojem poszukuje pracowników do biura w Trójmieście