Nazwa pracodawcy:
Ursyn Car

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8984923pra

Miejsce pracy:
Polska, Piaseczno
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Ursyn Car

Blacharz samochodowy

Opis stanowiska
Główne zadania:

  • Naprawy blacharskie nadwozi oraz podwozi pojazdów osobowych i dostawczych zgodne z technologią producenta

  • Naprawa wgnieceń i innych uszkodzeń

  • Wymiana uszkodzonych części

  • Kontrola jakości naprawianych elementów

  • Dbałość o należyty stan techniczny sprzętu i powierzonego mienia

Wymagania
Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomość technologii napraw blacharskich

  • Doświadczenie w naprawach blacharskich pojazdów osobowych

  • Mile widziane doświadczenie w naprawach pojazdów dostawczych

  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • Punktualność i sumienność

  • Inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o wynik