Nazwa pracodawcy:
THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985787pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Specjalista / Specjalistka ds. Opracowań Środowiskowych

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Realizowane zadania:

  • wykonywanie opracowań środowiskowych

  • wykonywanie sprawozdań z pomiarów PEM

  • realizacja zgłoszeń w trybie art. 152 ustawy POŚ

  • realizacja przekazywania sprawozdań z pomiarów PEM w trybie art. 122a ust. 2 ustawy POŚ

  • archiwizacja dokumentów w bazach danych

  • współpraca z urzędami (wydziały ochrony środowiska starostw i urzędów miast)

Wymagania

  • Podstawowa wiedza telekomunikacyjna

  • Znajomość programów środowiska CAD (AutoCAD, GStarCAD)

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

  • Sprawne działanie pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Dołączenie do doświadczonego zespołu profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami

  • Możliwość hybrydowego modelu pracy (zdalnie i stacjonarnie)