Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985814pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Spedytor

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów w organizacji transportów,

  • Budowanie relacji z klientami i pozyskiwanie nowych,

  • Kontrola procesów spedycyjnych.

Wymagania
Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w spedycji/transportach,

  • Znajomość sektora transportowego,

  • Mile widziana własna baza klientów,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Komunikatywność.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Pewną pracę na pełen etat w solidnej firmie,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole.