Nazwa pracodawcy:
AAS sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8984641pra

Miejsce pracy:
Polska, Kartuzy
województwo: pomorskie

Operator CNC / Frezer

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • Wykonywanie prac frezerskich o różnym stopniu trudności

  • Wykonywanie detali z zachowaniem wymaganej dokładności

  • Uzbrajania maszyn w niezbędne narzędzia (frezy, wiertła, rozwiertaki)

  • Pomiar wyprodukowanych przez siebie elementów (samokontrola)

Wymagania
Oczekujemy:

  • Doświadczenia w obsłudze maszyn CNC

  • Znajomości rysunku technicznego oraz obsługi przyrządów pomiarowych

  • Znajomości sterowania Mazatrol lub pokrewnych

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Sumienności

  • Kreatywności

  • Gotowości do pracy dwuzmianowej od poniedziałku do piątku

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio u klienta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia