Nazwa pracodawcy:
AAA AUTO

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985757pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań, Szwajcarska 14
województwo: wielkopolskie

Kontakt:

AAA AUTO

Pracownik myjni samochodowej

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • przygotowywanie pojazdów do sprzedaży i dbanie o ich wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny;

  • współpraca z Klientem (np. pomoc w transporcie Klienta do banku czy urzędu);

  • parkowanie pojazdów oraz ich transport na krótkich dystansach;

  • realizacja drobnych napraw.

Wymagania
To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego (częste awanse do działu handlowego);

  • pracę zmianową (w godzinach 8-20), tylko 15/16 dni pracujących w miesiącu;

  • pakiet prywatnej opieki medycznej;

  • kartę sportową na korzystnych warunkach finansowych;

  • możliwość zakupu produktów firmowych z rabatami (samochody, ubezpieczenia itd.).

Oferujemy
Nasze wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B;

  • umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie;

  • solidność i samodyscyplina w wykonywaniu obowiązków;

  • gotowość do pracy na zewnątrz.