Nazwa pracodawcy:
PwC

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8984857pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

PwC

Młodszy Specjalista ds. Administracyjno - Finansowych

Opis stanowiska

Wygląda ciekawie? Brzmi jak plan? Podejmij wyzwanie i dołącz do nas!

Twoja przyszła rola:

  • przygotowanie zestawień finansowych,

  • przygotowywanie rozliczeń projektowych,

  • analiza i rejestracja umów projektowych,

  • wystawianie faktur i korekt dla klientów,

  • wsparcie w procesie windykacji należności.

Wymagania

Aplikuj, jeśli:

  • posiadasz umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętność priorytetyzowania zadań,

  • masz umiejętność współpracy w zespole i budowania relacji,

  • posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego i programu Excel,

  • charakteryzuje Cię proaktywne podejście do realizacji powierzonych zadań: otwartość, samodzielność, inicjatywa,

  • masz umiejętności pracy w dynamicznym i zmiennym środowisku.

Mile widziane:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku finansowym,

  • mile widziane wykształcenie na kierunku Ekonomia / Finanse.

Oferujemy

Dołączając do nas zyskujesz:

  • elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave,

  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez PwC oraz konwersacje z native speaker,

  • szeroki program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej (m.in. opieka stomatologiczna, swoboda leczenia, masaże, fizjoterapia), coaching, sesje mindfulness, wsparcie psychologiczne, edukacja poprzez dedykowane webinary i warsztaty, doradztwo finansowo-prawne,

  • możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in. lunch pass, pakiet ubezpieczenia, concierge, pakiet weterynaryjny dla pupila czy masaże) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in. vouchery, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu,

  • 3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat,

  • dodatkowy dzień wolnego z okazji urodzin,

  • a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych.

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • zaaplikuj,

  • porozmawiaj telefonicznie z Rekruterką Magdą,,

  • poznajmy się lepiej podczas rozmowy rekrutacyjnej z Hiring Managerem.