Nazwa pracodawcy:
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985574pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Doradca Klienta Biznesowego ds. OZE

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo Klientom w zakresie rozwiązań energii odnawialnej

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy (fotowoltaika/pompy ciepła/ładowarki EV)

  • Raportowanie wyników sprzedaży

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Sprzedaż carportów, magazyny energii, własne moduły, bilansowanie 1:1

Wymagania
Nasze wymagania

  • Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej

  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży

  • Determinacja w dążeniu do celu i zaangażowanie

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + bardzo atrakcyjny system premiowy

  • Auto służbowe, telefon, iPad oraz materiały reklamowe

  • Umawiane spotkania przez dział wsparcia sprzedaży – nawet 80% spotkań w kalendarzu

  • Opieka medyczna po okresie wdrożeniowym

  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

  • Kompleksowe szkolenia produktowe oraz z technik sprzedaży

  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz grupy

  • Możliwość skorzystania z długoterminowego najmu auta na preferencyjnych warunkach po 1 miesiącu pracy

  • Możliwość skorzystania z karty MultiSport po pierwszym miesiącu pracy

  • Możliwość przystąpienia do programu MultiLife po pierwszym miesiącu pracy